Lenory Česká Lípa

DDM Smetanka Nový Bor

Remington a Russell Hobbs

Pořadatelé: TS Black Shadow Nový Bor a Novoborské mažoretky při DDM Smetánka Nový Bor

V sobotu a neděli 2.-3.11.2013 se uskutečnil pátý ročník taneční a mažoretkové soutěže O pohár města Nový Bor - Dance of live 2013, kterou pořádala TS Black Shadow Nový Bor a Novoborské mažoretky pod záštitou Města Nový Bor , obce Skalice u České Lípy a organizace Děti fitness aneb Sportem proti drogám. V nádherné a hlavně přátelské atmosféře vybrala porota ve složení RNDr. Forgáčová Alena , Miroslava Benešová , Pavlína Šplíchalová , Vlasta Krejčí ,  Lucie Tomášková, Mgr. Zuzana Šídlová, Julie Samková a Janina Bilková ve spolupráci se sčitatelem Petrem Kopeckým a DJ Františkem Volemanem vítěze v pěti věkových kategoriích a třiceti disciplínách kolektivů i jednotlivců.

Oldies : Enliven centre Česká Lípa - Doksy

Jako nejlepší taneční soubor byl porotou vyhodnocen a držitelem Poháru Města Nový Bor se stala Taneční skupina Stars Varnsdorf , jako nejlepší mažoretkový tým byly vyhodnoceny a Pohár města získaly Novoborské mažoretky.

A jak dopadly pořadatelské týmy z Nového Boru? Za oboje můžu říct, že skvěle , neboť Novoborské mažoretky získaly celkem v kategorii kolektivů dvě první a jedno druhé místo . No a TS Black Shadow  získal v kolektivech jednou první a jedno třetí místo . V jednotlivcích vyhrála Eliška Kuncová a druhé místo z devíti dále získala Marta Mrázková .  Myslím, že jsme svému městu a všem co nám fandí ostudu neudělali. A perlička na závěr , soutěžící na prvních třech místech ve všech kategoriích postoupili na republikové mistrovství v tancích , které se konná v květnu 2014 v Praze.

Soutěž dopadla výborně, vše proběhlo v přátelské a sportovní atmosféře. Diváci byli výborní a hlavně nás pořadatele potěšila účast 620 závodníků z 32 souborů Ústeckého, Libereckého , Středočeského kraje a Prahy. Na závěr patří poděkování městu Nový Bor, obci Skalice u České Lípy, hasičům z Nového Boru a Skalice , p. Jiří Havnerovi a všem rodičům, sponzorům (Preciosa Jablonec nad Nisou ,  North huť Libor Knytl , Zušlechťování skla Zdeněk Patočka Polevsko , Laverna Dětský svět hraček ,  Lenory Česká Lípa ,  DDM Smetanka Nový Bor , Remington a Russell Hobbs , sklárny Crystalex a Egermann Nový Bor ) a spolupracovníkům, kteří se na akci podíleli, s přáním NASHLEDANOU V ROCE 2014.