Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

Rejstřík proběhlých akcí TS Black Shadow

2008-2009

 - 24.10.2008-28.10.2008 Taneční soustředění Jiskřička Sloup v Čechách

- 15.11.2008 Taneční soutěž Cena TŠ Duha Česká Lípa ( 3 x 3.místo )

- 9.1.2009 Maturitní ples SZdŠ Rumburk

- 25.1.2009 Taneční seminář SPV " Od baletu po funky 2 " Praha

- 15.2.2009 Vzdělávací seminář SUT ČR Praha

- 4.4.2009 Workshop se Sanchezem Sokolovna Nový Bor

- 4.4.2009-5.4.2009 Oblastní přehlídka Country Dymník Staré Křečany

- 9.4.2009 Taneční soutěž Dance Děčín

- 18.4.2009 Veřejná podiová vystoupení SPV Nový Bor

- 19.4.2009 Akademie SPV Nový Bor

- 9.5.2009 Sraz správných blonďatých blázínků Nicola Nový Bor

- 23.5.2009-24.5.2009 Jarní sraz mládeže SPV Zákupy

- 13.6.2009 Taneční soutěž Benešovský medvěd Benešov nad Ploučnicí

- 15.6.2009-17.6.2009 Školní akademie ZŠ U lesa Nový Bor

- 22.6.2009-24.6.2009 Školní akademie ZŠ nám. Míru Nový Bor

- 27.6.2009 Taneční vystoupení na akci Dětský den NsP Česká Lípa

- 11.7.2009-18.78.2009 Letní táborové soustředění Pecka u Nové Paky

- 25.7.2009-26.7.2009 Nočný výstup na Klíč

- 11.9.2009 Narozeninová párty Okrouhlá

- 7.10.2009-8.10.2009 Taneční vystoupení na akci Liga proti rakovině Česká Lípa

- 17.10.2009 Taneční soutěž Dance Of Live Skalice u České Lípy ( 1x1.místo ,   2x2.místo , 1x3.místo )

- 31.10.2009-1.11.2009 Workshop FISAF Fitness and Dance Convention Praha

- 28.11.2009 Taneční soutěž Dance in the Blevice u Kladna ( 2 x 2.místo , 2 x 3.místo )

- 12.12.2009 Taneční soutěž VDFC Varnsdorf ( 1 x 1.místo , 1 x 2.místo )

- 19.12.2009 Vánoční taneční benefice Nový Bor

2010

- 16.1.2010 Taneční soutěž Dance Cup Osek ( 3 x 2.místo , 1 x 3.místo )

- 5.2.2010 Maturitní ples Gymnázia Rumburk ve Varnsdorfu

- 5.2.2010 Maturitní ples VOŠ a SPŠ sklářská třídy N2 Nový Bor

- 12.2.2010 Maturitní ples SZdŠ a OA třídy 4.AZA Rumburk

- 6.3.2010 Taneční soutěž Benešovský medvěd Benešov nad Ploučnicí

- 13.3.2010 Hasičský ples Skalice u České Lípy

- 19.3.2010 Maturitní ples VOŠ a SPŠ třídy LV4 Varnsdorf

- 26.3.2010 Maturitní večírek SOU sklářská třídy C3-D3 Nový Bor v Okrouhlé

- 27.3.2010 Taneční soutěž Slánské tančení 2010 Slaný ( 1 x 3.místo )

- 1.4.2010 Taneční soutěž Dance Děčín 2010 ( 1 x 3.místo )

- 10.4.2010 Taneční soutěž Tančíme pro radost Český Dub

- 10.4.2010 Přehlídka country souborů Country Dymník Staré Křečany

- 11.4.2010 Akademie SPV Hop sem hop tam Nový Bor

- 15.5.-16.5.2010 Jarní sraz mládeže SPV v Zákupech

- 29.5.2010 Benefice pro Moravu

- 17.7.-31.7.2010 Letní taneční soutředění Zbraslavice - Jinolice

- 9.10.2010 Dance Of Live 2010 Skalice u České Lípy ( 2 x 2.místo, 2 x 3.místo )

- 30.10.2010 Team Dance Litoměřice 2010 ( 2 x 3.místo )

- 5.11.2010 Skleněná noc Nový Bor

- 27.11.2010 Promofoto Česká Lípa

-11.12.2010 VDF Cup Varnsdorf ( 1 x 1.místo )

- 18.12.2010 DUS Dance cup 2010 Slaný ( 2 x 2.místo )

- 23.12.2010 Vánoční besídka Nový Bor

2011

- 15.1.2011 Taneční soutěž Dance Cup Osek u Teplic 2011 ( 1 x 1.místo )

- 3.2.-6.2.2011 Hip-hop soutředění Hejnice - Lázně Libverda

- 19.2.2011 Kamenické Mechceche ( 1 x 3.místo )

 - 11.3.2011 Maturitní ples SPŠ sklářská Nový Bor

 - 26.3.2011 Taneční soutěž Slánské tančení 2011 Slaný ( 1 x 3.místo ) 

 - 26.3.2011 Hasičský ples Skalice u České Lípy

- 13.4.2011 Velikonoční zajíček 2011 Nový Bor

- 17.4.2011 Akademie SPV Nový Bor

- 14.5.2011-15.5.2011 Jarní sraz mládeže SPV Zákupy

- 14.5.2011 Taneční soutěž Josefovský klíč ( 1 x 2.místo )

- 25.6.2011 Vystoupení pro Klub důchodců Cvikov

- 16.7.- 23.7.2011 Hip hop cams Albrechtice - Mariánská hora

- 30.7.2011 Noční výstup na Klíč

- 5.11.2011 Dance Of Live 2011 Skalice u České Lípy ( 3 x 2.místo, 1 x 3.místo )

- 10.12.2011 DUS Dance cup Slaný ( 1 x 2.místo , 1 x 3. místo ) 

2012

- 14.1.2012 Dus dance Osek ( 1 x 2.místo , 1 x 3.místo )

- 21.1.2012 Zimní countryhrá(d)ky Hrádek nad Nisou 

-- 3.3.2012 Sportovní ples Sokolovna Nový Bor

- 16.3.2012 maturitní ples 4.OA vystoupení Big Crash Merkur Česká Lípa

- 31.3.2012 Slánské tančení 2012 ( 1 x 3.místo )

- 21.4.2012 Pyžamový ples Skalice u České Lípy

- 28.4.2012 Tančíme pro radost Český Dub ( 1 x 3.místo )

- 29.4.2012 Akademie SPV Nový Bor

- 11.5.2012 Day of dance talent Česká Lípa ( 2 x 1.místo , 1 x 2.místo , 2 x 3.místo )

- 12.5. - 13.5.2012 Jarní sraz mládeže Zákupy

- 28.6.2012 Cirkus na pouti Česká Lípa

- 7.7.-14.7.2012 Taneční camp Mařenice

- 4.8.2012 Noční výstup na Klíč

- 25.8.2012 Svatba Lenka Gabrielové Sloup v Čechách

- 8.9.2012 Růžovský drak

- 3.11.2012 Dance Of Live 2012 ( 4 x 2.místo , držitelé Poháru města Nový Bor )

- 10.11.2012 Team Dance Litoměřice

- 17.11.2012 Cena Taneční školy Duha Česká Lípa ( 1 x 4.místo )

- 8.12.2012 DUS Dance Cup Slaný ( 1 x 1. místo , 1 x 2.místo , 2 x 3.místo )

2013

- 19.1.2013 Dance Cup Osek ( 1 x 1. místo , 1 x 2.místo , 1 x 3.místo )

- 26.2.2013 Vystoupení na Valné hromadě ČČK Nový Bor

- 2.3.2013 Sportovní ples Sokolovna Nový Bor

- 16.3.2013 Slánské tančení ( 2 x 3. místo )

- 16.3.2013 Hasičský ples Skalice u České Lípy

- 23.3.2013 Plesová zábava Culinaria Nový Bor

 - 6.4.2013 O cenu starostky města Česká Lípa ( 1 x 1.místo , 1 x 2.místo , 1 x 3.místo )

- 7.4.2013 Festival tanečního mládí Česká Lípa ( 1 x 2.místo ) 

- 27.4.2013 Tančíme pro radost Český Dub ( 2 x 2.místo )

- 28.4.2013 Akademie SPV Nový Bor

- 11.5.2013 Výlet do lunaparku Babylon Liberec

- 17.5.2013 Day of dance talent Česká Lípa ( 2 x 1.místo , 2 x 2.místo )

- 18.5. - 19.5.2013 Jarní sraz mládeže Zákupy

- 14.6.2013 Krajské slavnosti Nový Bor 

- 6.7.-13.7.2013      5.LTS  Nebákov u Sobotky

- 30.8.-1.9.2013 Rozloučení s pátou sezonou TS BS  Cvikováček Cvikov

- 25.10.-28.10.2013 Taneční soustředění Cvikováček Cvikov

- 2.11.2013 Dance Of Live 2013 ( 1 x 1.místo , 1 x 3. místo )

- 14.12.2013 Liberecký talent 2013 ( 2 x 1.místo , 1 x 2.místo , 1 x 3.místo ) 

- 15.12.2013 Andělská nadílka Brandýs nad Labem ( 1 x 3.místo )

2014

- 18.1.2014 Dance Cup Osek ( 2 x 1.místo )

- 22.3.2014 Slánské tančení 2014 ( 1 x 1.místo , 1 x 3.místo )

- 29.3.2014 Kamenický medvěd 2014 ( 1 x 2.místo , 1 x 3.místo )

- 5.4.2014 Dětská maškarní show Brniště

- 13.4.2014 Semifinále MIA Festival Lysá nad Labem  ( 2 x 1.místo , 1 x 2.místo)

- 17.4.2014 Dance Děčín

- 27.4.2014 Veřejná přehlídka podiových skladeb Nový Bor

- 1.5.2014 Majáles Nový Bor

- 17.5.2014 O pohár starostky města Česká Lípa ( 1 x 1. místo , 2 x 3.místo )

- 23.5.-25.5.2014 MIA Festival Praha Lucerna ( 1 x 1.místo , 1 x 2.místo , 2 x 7.místo )

- 31.5.2014 Dětský den Cvikov

- 7.6.2014 Dětský den Bukovany

- 13.6.2014 Day of dance talent Česká Lípa ( 1 x 1.místo , 2 x 2.místo , 2 x 3.místo )

- 15.6.2014 MEET CZECH DESING Nový Bor

 - 21.6.2014 Koncert pro Adélku Nový Bor

- 28.6.2014 - 6.rodeo Tequila ranch Lindava

- 5.7.-12.7.2014 - 6.LTS Kořenov - Horní Polubný

- 26.7.2014 Slavnost sv. Anny Skalice u České Lípy

-29.8.-31.8.2014 Zahájení sedmé sezony Cvikov

- 22.11.2014 Dance Of Live 2014 ( 2 x 1.místo )

- 13.12.2014 Liberecký talent 2014 ( 1 x 3.místo )

2015

- 18.1.2015 Dance Cup Osek ( 2 x 1.místo )

- 31.1.2015 DUS DANCE Cup Slaný ( 1 x 1.místo , 1 x 2.místo , 1 x 3.místo 

- 14.2.2015 Valentynské semifinálové kolo MIA Festival Nový Bor ( 1 x 1.místo , 1 x 2.místo , 2 x 3.místo )

- 28.2.2015 Dance mania cup Ústí nad Labem ( 2  x 1.místo )

- 14.3.2015 Dance box Jilemnice 2015 ( 1 x 2.místo , 1 x 3.místo )

- 18.4.2015 Dance Cup Markvartice 2015 ( 1 x 3.místo )

- 19.4.2015 Semifinále MIA Festival Lysá nad Labem  ( 1 x 1.místo , 1 x 3.místo )

- 26.4.2015 Veřejná prohlídka podiových skladeb Nový Bor

- 1.5.2015  Kamenický medvěd 2015  ( 1 x 3.místo )

- 16.5.2015 O pohár starostky města Česká Lípa ( 1 x 1. místo , 2 x 2.místo )

- 22.5.-24.5.2015  MIA Festival Praha Lucerna ( 2 x 3.místo , 1 x 5.místo )

- 6.6.2015 Den otevřených dveří fy. DS Smith Packaging Nový Bor

- 6.6.2015 Dětský den Bukovany

- 12.6.2015 Day of dance talent Česká Lípa ( 3 x 1.místo , 4 x 2.místo , 1 x 3.místo )

- 13.6.2015 Provodínská štrapanda

 - 27.6.2015 Oslavy 70.let fotbalu Nový Bor

- 4.7.-11.7.2015 - 7.LTS Libverda - Přebytek

- 25.7.2015 Slavnost sv. Anny Skalice u České Lípy

- 21.11.2015 Dance Of Live 2015 ( 3 x 3.místo )

- 13.12.2015 Liberecký talent 2015 ( 1 x 2.místo , 1 x 3.místo )

2016

- 16.1.2016 Dance cup Osek ( 1x 3.místo , 1 x 2.místo , 1 x 1.místo ) 

- 16.1.2016 Ples města Krásná Lípa

- 30.1.2016 Pohádkový karneval Cvikov

- 30.1.2016 Neon párty Ústí nad Labem ( maturitní ples )

- 1.3.2016 Vystoupení na schůzi Spolku přátel ČK Nový Bor

- 12.3.2016 Dance cup Markvartice ( 1 x 3.místo )

- 12.3.2016 Chotovický bál

- 19.3.2016 Slánské tančení ( 2 x 3.místo )

- 24.3.2016 Dance Děčín ( 1 x 2.místo )

- 16.4.2016 Veřejná přehlídka podiových skladeb Nový Bor

- 24.4.2016 Semifinále MIA Mladá Boleslav ( 1 x 2.místo , 1 x 3. místo )

- 30.4.2016 Pálení čarodějnic Nový Bor

- 7.5.2016 Kamila Dance Duchcov ( 1 x 2.místo , 1 x 3.místo )

- 14.5.2016 Cvikovské hřmění Cvikov

- 14.5.2016 Multižánrová benefice Nový Bor

- 15.5.2016 Semifinále MIA Brandýs nad Labem ( 1 x 1.místo , 1 x 2.místo )

- 22.5.2016 Semifinále Česko se hýbe Varnsdorf ( 1 x 1.místo , 2 x 3.místo )

- 3.6.2016 Finále Česko se hýbe AC Sparta Praha ( 1 x 2.místo )

- 4.6.2016 Finále MIA Festival Praha Lucerna ( 1 x 3.místo , 1 x 4.místo )

- 17.6.2016 Day of dance talent Česká Lípa ( 2 x 1.místo )

- 18.6.2016 Den otevřených dveří DS Smith packaking ČR Nový Bor

- 2.7.-9.7.2016 - 8.LTS Šešule Stráž pod  Ralskem

- 23.7.2016 Slavnost sv. Anny Skalice u České Lípy

- 27.11.2016 Podzimní MIA festival Brandýs nad Labem ( 1 x 1.místo )

- 10.12.2016 Dance Of Live 2016 Skalice ( 1x3.místo , 3x2.místo , 1x1.místo )

2017

- 14.1.2017 Dance cup Osek ( 1 x 3.místo , 2 x 1.místo )

- 18.2.2017 Pěstitelský ples Dobranov

- 11.3.2017 Dance cup Markvartice ( 3 x 3.místo )

- 11.3.2017 Oslavy MDŽ Lindava

- 18.3.2017 Slánské tančení ( 5 x 1.místo ) 

- 18.3.2017 Třetí Obecní bál Chotovice

- 26.3.2017 TSR 2017 regionální kolo Most ( 1 x 2.místo )

- 9.4.2017 Semifinále MIA Brandýs n.L. ( 1 x 1.místo )

- 14.4.2017 Dance Děčín

- 22.4.2017 Českolipská hůlkománie ( 1 x 3.místo )

- 22.4.2017 Veřejná podiová vystoupení Nový Bor

- 29.4.2017 Benešovský medvěd Děčín ( 1 x 3.místo )

- 30.4.2017 Majorettes Chodov ( 1 x 2.místo )

- 1.5.2017 Semifinále MIA Mladá Boleslav ( 1 x 1.místo , 1 x 2.místo )

- 6.5.2017 Mistrovství Čech TSR 2017 Chrudim ( 1 x 3.místo ) 

- 20.5.2017 Open Dance Mission Mladá Boleslav ( 2 x 2.místo , 1 x 3.místo )

- 27.5.2017 O pohár starostky Č. Kamenice ( 1x1.místo, 2x2.místo , 2x3.místo)

- 27.5.2017 Slavnosti 150 let hasičů Nový Bor

- 2.6.2017 Finále MIA Festival Praha Lucerna ( 1 x 5.místo )

- 4.6.2017 Finále Taneční skupina roku Praha Slavia ( 1 x 3.místo )

- 17.6.2017 Slavnosti 150 let hasičů Cvikov

- 18.6.2017 Dětský den Lindava

- 23.6.2017 Day of dance talent Česká Lípa ( 1x1.místo , 2x2.místo , 1x 3.místo )

- 24.6.2017 Den otevřených dveří DS Smith Nový Bor

- 1.7.-8.7.2017 - 9.LTS Pergamentka Vítkovice v Krkonoších

- 22.7.2017 Tradiční slavnost sv.Anny Skalice u České Lípy 

- 12.8.2017 Mariánská pouť Nový Bor

2.9.2017 Ahoj léto po indiánsku Nový Bor

- 2.12.2017 Dance of live Cvikov ( 2 x 1.místo , 1 x 2.místo )

2018

- 17.2.2018 Maškarní pouť Lindava

- 10.3.2018 Dance cup Markvartice ( 2 x 3. místo )

17.3.2018 Slánské tančení ( 2 x 3. místo )

- 17.3.2018 Obecní ples Chotovice

- 23.3.-24.3.2018 Taneční workshop s Marcelem Kosem Nový Bor

- 20.4.-21.4.2018 Taneční workshop s Marcelem Kosem Cvikov

- 30.4.2018 Pálení čarodějnic Nový Bor

- 1.5.2018  Benešovský medvěd Děčín

- 9.6.2018 O pohár starostky Česká Kamenice ( 1 x 2.místo , 1 x 3.místo )

- 15.6.-16.6.2018 Taneční workshop s Marcelem Kosem Cvikov

- 16.6.2018 Slavnostní otevření Letního kina Cvikov

- 23.6.2018 Dětský den Lindava

- 30.6.-7.7.2018 - 10.LTS Zámek Třebušín

- 21.9.-22.9.2018 Taneční workshop s Marcelem Kosem Cvikov

- 12.10.-13.10.2018  Taneční workshop s Marcelem Kosem Skalice

- 16.11.-17.11.2018 Taneční workshop s Marcelem Kosem Cvikov

- 1.12.2018 Dance of live 2018 Cvikov ( 4 x 1.místo )

2019

- 19.1.2019 Dance cup Osek ( 4 x 1. místo )

- 23.2.2019 Ples spolku přátel Skalice

- 16.3.2019 Oslava  MDŽ Lindava 

- 23.3.2019 Slánské tančení 2019 ( 3 x 1.místo , 1 x 3.místo )

- 14.4.2019 Pódiová vystoupení SPV Nový Bor

- 1.5.2019 Benešovský medvěd Děčín ( 1 x 3. místo , 1 x 2.místo )

- 11.5.2019 Cvikovské žehnání motorek

- 25.5.2019 Republiková přehlídka pohybových skladeb Litoměřice

- 22.6.2019 Dětský den Lindava

- 29.6.-6.7.2019 Letní taneční soustředění Stromkovice

- 28.11.2019 Akademie ZŠ Arnultovice 

- 30.11.2019 Vánoční jarmark Sloup v Čechách

- 14.12.2019 Dance of Live Cvikov ( 2 x 2.místo , 2 x 1.místo )

- 14.12.2019 Rodičovský bál Chotovice

2020

- 19.1.2019 Dance cup Osek ( 2 x 3.místo , 1 x 2.místo , 1 x 1. místo )

- 21.2.2020 Dětský maškarní karneval ZŠ Arnultovice

- 22.2.2020 taneční workshop Skalice u České Lípy

- 26.6.2020 Modrý maják Nový Bor

- 3.7.-11.7.2020 LTS Mukařov u Mnichova Hradiště

- 2.10.- 4.10.2020 taneční workshop Skalice u České Lípy

 

 

 


 

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky TS Black Shadow 2016

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář